Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi Bursa Tuvalet Tıkanıklığı Açma, tuvalet tıkanıklığı açma bursa, bursa tuvalet açma, tuvalet gider açma, osmangazi tuvalet açma, nilüfer tuvalet tıkanıklığı açma alanlarında sorunlarınlarınızı çözmekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı için, internet sitelerinde birçok yöntem yazmaktadır. Ancak bu yöntemleri uygulamanıza rağmen çoğu zaman işe yaramamaktadır. Bunun nedeni, evde uygulanan klozet açma yöntemlerinin basit tıkanıklıklarda etkili olmasıdır.

Hemen Şimdi Ara!   Telefon : 0534 322 55 43 
 WhatsApp ‘dan SOR ! Konum GÖNDER ! 0534 322 55 43

Basit tıkanıklık dediğimiz olay, tıkanan klozetin borusunda yabancı bir cismin olması ve bu cismin klozetin giriş kısmına yakın olması olayıdır.

Tuvalet gideri açma işleminde en sağlıklı ve kesin çözüm yöntemi robotla klozet açma yöntemidir. Firmamız robotla tuvalet gideri açma işlemini 14 yıldır yapmaktadır. Robotla tıkalı tuvalet açma işlemi sayesinde, evlerde veya iş yerlerinde kırma dökme meydana gelmemektir.

Firmamızın ekipleri, robotla klozet açma işlemine başlamadan önce, kameralı görüntüleme cihazı kullanmaktadırlar. Kameralı görüntüleme cihazı, tıkalı tuvalet açma işleminde olmazsa olmaz cihazlardan biridir.

Klozet tıkanıklığı açmak için önce kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanan klozetin gider borusu incelenir. İnceleme sırasında, tuvalet tıkanmasına sebep olan durum tespit edilir. Tuvalet veya klozet tıkanıklığına sebep olan yabancı bir cisimse robot cihaz kullanılır. Ancak robot cihaz kullanılmadan önce tuvalet tıkanıklığına sebep olan cismin ne olduğu belirlenir. Çünkü tıkanıklığa sebep olan cismin durumuna göre robot cihazın ucuna aparat takılır. Klozet tıkanıklığı açmak için robot cihazın ucuna parçalayıcı özelliği olan veya çekip çıkarma özelliği olan aparatlar takılır. Bu sayede kesin sonuç elde edilir.

Firmamız, tıkalı tuvalet açma işlemini tamamladıktan sonra pimaş borusunu kamera ile tekrar kontrol etmektedir. Bu sayede, gider borusunda olası diğer sorunları da tespit etmektedir. Bugün tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren birçok firma kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol yapmamaktadır. Bu nedenle klozet veya tuvalet tıkanması kısa süre sonra tekrar yaşanabilmektedir.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?
Tıkanan tuvalet nasıl açılır sorusuna yanıt arıyorsanız yazımızın geri kalanını okumalısınız. Tıkanan tuvalet için önceleri kırmadan müdahale etmek oldukça güç bir durumdu…
Detaylı bilgi için tıklayın

Firmamız kameralı görüntüleme cihazı ile yaptığı kontroller sonucunda, pimaş borusunun eğiminin yeterli olup olmadığını, pimaş borusunda çatlak veya kırık olup olmadığını, pimaş borusunda yağlanma olup olmadığını ve pimaş borusunun contasında sorun olup olmadığını tespit etmektedir.

Ayrıca kamera ile yapılan kontrollerde, elde edilen görüntüler video veya fotoğraf formatında kayıt altına alınabilmektedir. Müşterilerin talep etmesi durumunda bu kayıtlar müşterilerimize sunulmaktadır.

Firmamız, kamera ile tespit ettiği pimaş sorunlarının onarımını da gerçekleştirmektedir. Tuvalet gideri borusunun yetersiz eğimde olmasını, borunun içinde yağlanma olmasını veya boruda kırık olması gibi tüm sorunları firmamızın onarım ekipleri gidermektedir.

Onarım ekiplerimiz, sadece onarım işlerini yapan uzman kadrolardan oluşmaktadır. Tuvaletinizde veya banyonuzda onarım işlerini yaptıktan sonra ilk andaki gibi tertemiz ve kullanıma hazır bir şekilde teslim ederler. Ayrıca firmamızın yaptığı onarımlar garanti altına alınmaktadır. Firmamızın yaptığı onarımlarda bir sorun çıkması durumunda bir yıl boyunca ücretsiz hizmet vermekteyiz.