Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Kanalizasyon açma sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma tecrübe isteyen bir iş olup işinin ehli kurumsal tesisat firmalarının yapacağı bir iştir.

Kanalizasyon açma da teknik anlamada güvenilir kişilerden destek almak sorunun kalıcı olarak çözülmesine yardımcı olacaktır. 

Robotlarla ve kameralı cihazlarla çalışan bu tesisat firma ustaları, kırmadan kanalizasyon gider borusu tıkanıklığını robotla açan servisini göndererek soruna kısa sürede profesyonel bir çözüm getirir. Kanalizasyon açma çukur tıkanıklığı gideren makineli firmalar, tıkanıklığı ortadan kaldırdıktan sonra kanalizasyon borusunun içerisini kamerayla görüntüleme işlemini uygularlar. Bu sayede borunun içerisi görüntülenir ve tesisatın durumu gözden geçirilir.

Kanalizasyon gider boruları neden tıkanır?

Genelde kullanım hatasından ortaya çıkan kanalizasyon tıkanıklığı, tuvaletlere suda erimeyen tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve bez gibi cisimlerin atılması ile tıkanır.

Lavabolara yağ kalıntıları, yemek artıkları ve çay posalarının atılması
İş yeri kanalizasyonları kumaş parçaları, poşet gibi parçaların atılması
Tesisatın kaliteli malzemelerden yapılmaması ve çökme, çatlama, kırılma olması
Eğim hatasından tıkanıklık meydana gelebilir.
İnşaat ve harç malzemelerinin borularda yerleşmesi

Tüm bu sorunlar kanalizasyon tıkanıklığına neden olarak yaşam kalitesini düşürür.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Tıkanık Açma, Bursa Kanalizasyon Tıkanık Açma, Kanalizasyon Tıkanık Açma, Kanalizasyon Açma Fiyatları