Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak gideri tıkanması genelde gider borusunda yağlanma, eğimsizlik veya katı maddelerin birikmesi ile oluşur. Zamanla oluşan bu tıkanıklık bir süre sonra pis suyun gierden akmamasına neden olurken, pis koku ve rutubet oluşması sağlık açısından risklidir.

Hemen Şimdi Ara!   Telefon : 0535 033 97 25 
 WhatsApp ‘dan SOR ! Konum GÖNDER ! 0535 033 97 25

Bu nedenle de teknik anlamada  mutfak tıkanıklığı açma güvenilir kişilerden destek almak sorunun kalıcı olarak çözülmesine yardımcı olacaktır. 

Genelde kostif gibi kimyasal ürünler ile açılması sağlanır, kimyasa ürünlere rağmen tıkanma sürekli devam ediyorsa duvar arkasından giden gider bölgesinde tıkanıklık oluşmuş demektir. Tıkanıklık komuşularınızın tesisatından da kaynaklı olabilir.

Normal yöntemler ile sizlerin tespit edmeyeceği bu tıkanaklık biçimi için kanal görüntüleme robotları kullanılır. Elinizin ulaşamadığı veya gözünüz göremeyeceği duvar içi bölgelerde oluşan bu tıkanıklıklarda robot kamerası tesisat içerisinde dolaşır ve tıkalı bölgeleri bulur.

 

 

Mutfak Tıkanıklığı Açma, Bursa Mutfak Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklık Açma, Bursa Mutfak Tıkanıklık Açma, Mutfak Tıkanık Açma, Bursa Mutfak Tıkanık Açma